Skip Navigation Website Accessibility

Jelly Roll Rug



Join us for a jelly roll rug class!!!!! This class is super fun! And you have an adorable rug when your finished!!!! This class is $25 and does NOT include your supplies!!!! Will include lunch!

Jelly Roll Rug

Cost:
$ 25.00
$25 plus supplies (lunch included)